Dan sjećanja na žrtvu Vukovara – program u školi i posjet Vukovaru

Početna » DOGAĐANJA  »  Dan sjećanja na žrtvu Vukovara – program u školi i posjet Vukovaru

Učenici Medicinska škola Bjelovar obilježili su Dan sjećanja na žrtvu Vukovara. Kroz nekoliko aktivnosti obilježili su Dan sjećanja kako bi se odala počast na žrtvu koju su dali Vukovarci. 17. studenoga održana je priredba u koju su bili uključeni učenici škole koji su pjesmom i interpretacijama tekstova Borisa Marune i Siniše Glavaševića umjetnički obogatili povijesno predavanje magistra znanosti Marina Sabolovića na temu: "Vukovar- žrtva za Hrvatsku".
20.studenoga učenici Medicinske škole sudjelovali su u mimohodu "Vi ste naš ponos, mi ste vaša snaga". Učenici su posjetili Memorijalno groblje, Ovčaru, prisustvovali misi u crkvi sv. Filipa i Jakova te su posjetili bolnicu. Pratnja učenicima bila je nastavnica Ana Pleskalt.

Scroll to Top Skip to content