Dani poslova – Hrvatski zavod za zapošljavanje

Početna » PROJEKTI  »  CISOK Zaposlenje ili obrazovanje? Korak do odluke!  »  Dani poslova – Hrvatski zavod za zapošljavanje

U utorak, 6. veljače 2024. godine organizirani su Dani poslova Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u Hotelu Art'earia u Bjelovaru. Zainteresirani učenici Medicinske škole Bjelovar također su sudjelovali na Danima poslova gdje su obišli štandove, a koji su željeli, mogli su sudjelovati i u aktivnosti: "Kafić" u kojoj su imali mogućnost za razgovor s budućim, potencijalnim poslodavcima.

Učenicima je to bila prilika za izravan susret s poslodavcima, kao i za informiranje o potrebama na tržištu rada tijekom sezone s naglaskom na poslove u turizmu, ugostiteljstvu i kao animatori s djecom.

Učenici su na Dane poslova išli u pratnji pedagoginje Ana-Marije Ivanković.

Scroll to Top Skip to content