Mjesec borbe protiv raka dojke

Početna » DOGAĐANJA  »  Mjesec borbe protiv raka dojke

18. listopada su učenici Medicinske škole Bjelovar obilježili Mjesec borbe protiv raka dojke. Učenici 5. A razreda su izradili ružičaste vrpce te edukativne materijale (letke i brošure na temu važnosti redovitih kontrola, samopregleda i UZV pregleda).

Učenici 3. B, 5. A i 5. B razreda su ispred OB "dr. Anđelko Višić Bjelovar" dijelili ružičaste vrpce, balone i letke te su provodili edukaciju građana o važnosti prevencije i odaziva na nacionalne programe ranog otkrivanja raka dojke. U pratnji učenicima bile su njihove nastavnice: Ana Čanađija, Aleksandra Keleman Matić i Željka Ostović dok je nastavnica Marina Rajn zaslužna za izradu letaka i brošura u sklopu predmeta: Metodika zdravstvenog odgoja.

Scroll to Top Skip to content