Natjecanje iz hrvatskoga jezika – školska razina

Početna » DOGAĐANJA  »  Natjecanje iz hrvatskoga jezika – školska razina

Dana 1.veljače 2024. s početkom u 11 sati održano je Natjecanje iz hrvatskoga jezika - školska razina.

Ukupno je sudjelovalo 14 učenika Medicinske škole Bjelovar iz tri kategorije.

U kategoriji prvih razreda, natjecale su se sljedeće učenice: Nina Barto, Katja Brnjanec, Ivana Deželić, Marija Filić i Lara Pleskalt. Mentorica učenicima bila je nastavnica Iva Ban, a najbolji rezultat ostvarile su učenice: Ivana Deželić i Marija Filić.

Kategoriju drugih razreda pisali su učenici: Mia Ćurić, Dorino Fabičević, Ana Jurišić, Dorja Martan, Ana Perković, Patricia Pleško i Sara Špoljar. Najbolji rezultat postigli su učenici: Ana Jurišić, Sara Špoljar i Dorino Franičević. Mentorica učenicima bila je nastavnica Dubravka Graganić Rožman.

Kategoriju četvrtih razreda pisale su dvije učenice: Eva Bačak i Maja Deželić. Obje učenice ostvarile su odličan uspjeh. Mentorice su im bile nastavnice: Iva Ban i Dubravka Grganić Rožman. Čestitamo svim natjecateljima i mentoricama na ostvarenom uspjehu!

Nadamo se u svim kategorijama, pozivima na višu razinu natjecanja.

Scroll to Top Skip to content