Natjecanje iz latinskog jezika – školska razina

Početna » DOGAĐANJA  »  Natjecanje iz latinskog jezika – školska razina

18. siječnja 2024. (četvrtak) održano je Školsko natjecanje iz latinskog jezika. Natjecanju su pristupili sljedeći učenici: Batrenjak, Dorotea; Crnogaj, Petra; Dananić, Laura; Dundović, Leona; Facković, Lucija; Jaković, Ivana; Jambrešić, Veronika; Jurić, Mia Lucia; Korenić, Dora; Kovačević, Lorena; Miklobušec, Elena; Pavić, Leona Antea; Perković, Ana; Ražov, Ria; Špoljar, Lana; Šturbek, Elena; Utješinović, Marija; Zjačić, Natalija; Zrilić, Marina; Živko, Jakov i Živković, Anna.

Najbolje rezultate ostvarili su učenici: Jurić, Mia Lucia; Facković, Lucija i Živko, Jakov. S obzirom kako smo domaćini i županijske razine natjecanja, veselimo se daljnjem krugu i izazovima koji nas očekuju.

Scroll to Top Skip to content