Priče za kraj

Početna » KNJIŽNICA  »  Novosti  »  Priče za kraj

Zadnji dan ovog polugodišta, u četvrtak, 23. prosinca 2021. u školskoj knjižnici održat će se književni susret sa Zdenkom Mijom Brebrić. Najbolji je to način da završimo Godinu čitanja, ali i potaknemo na nastavak aktivnosti i sljedeće godine. Stručna suradnica pedagoginja u I. osnovnoj školi Bjelovar, dr. sc. Zdenka Mija Brebrić uspješno je spojila znanstvenu i književnu karijeru. Objavila je brojne stručne i znanstvene članke, ali i tri knjige priča. Objavljivala je i u zbornicima te je s velikim uspjehom sudjelovala na međunarodnim natječajima. Jedna je od njezinih nagrađenih priča Svileni i kososvila koju možete poslušati na njezinom Youtube kanalu.

U izdanju ogranka Hrvatskog pedagoško-književnog zbora Bjelovar objavljena je njezina zadnja knjiga priča Krešo u doba korone u kojoj aktualizira temu života i problema učenika u vrijeme pandemije. Učenici Medicinske škole Bjelovar imat će priliku čuti pripovijedanje autorice koje se već višekratno pokazalo kao vrhunski doživljaj.

Scroll to Top Skip to content