Savez Roma – sastanak mladih

Početna » OBAVIJESTI  »  Savez Roma – sastanak mladih

Savez Roma u Republici Hrvatskoj „KALI SARA“ i Ured saborskog zastupnika Veljka Kajtazija pozivaju sve zainteresirane učenike koji ove godine završavaju srednju školu da im se pridruže na sastanku mladih 17. veljače u 11 sati u prostorima Saveza Roma u Republici Hrvatskoj „KALI SARA“, Ulica Pavla Hatza 23/5, Zagreb. Sastanku će prisustvovati Suzana Krčmar, predsjednica SRRH „KALI SARA“, saborski zastupnik Veljko Kajtazi i profesor sa Zdravstvenog Veleučilišta prof. dr. Aleksandar Racz.
Dnevni red sastanka:

  1. Upoznavanje
  2. Razmjena korisnih informacija za mlade koja se tiču njihovog zapošljavanja i
    stanovanja, kao i uključivanja u zajednicu
  3. Prezentacija rada Saveza Roma u Republici Hrvatskoj „KALI SARA“ i
    Ureda saborskog zastupnika Veljka Kajtazija
  4. Razno

Također, mole sve zainteresirane učenike da potvrde svoj dolazak
na kalisara@kalisara.hr kako bi mogli sve pripremili za predmetni sastanak.

Scroll to Top Skip to content