Suradnja s našim alumnima – petogodišnjica mature

Početna » DOGAĐANJA  »  Suradnja s našim alumnima – petogodišnjica mature

U subotu, 1. lipnja 2024. svoju prvu obljetnicu mature, petogodišnjicu proslavili su naši bivši učenici: Patrik Megerle, Anja Mnouček, Gabriela Špeh, Klementina Cvetković, Ivana Keser, Larisa Tober, Maja Matančić, Magdalena Štefović, Antonia Djordjević, Kristina Lukčić, Martina Jaković, Antonela Dominković, Ema Mužar, Filip Šegavac, Matija Živko, Isabella Cindrić i Leonora Cocut sa svojim razrednicama: Emilijom Kovačević i Mihaelom Javurek!

Radi se o generaciji 2015.-2019. smjera: farmaceutski tehničar/ka.

Okupljanje je bilo kod Medicinske škole Bjelovar, a potom druženje u kući za odmor, u mjestu Brdo Cirkvensko!

Na ovaj način, produženi vikend postao je još ljepši i vratio nas je u srednjoškolske dane...

Scroll to Top Skip to content