Županijsko stručno vijeće nastavnika hrvatskoga jezika Bjelovarsko-bilogorske županije

Početna » DOGAĐANJA  »  Županijsko stručno vijeće nastavnika hrvatskoga jezika Bjelovarsko-bilogorske županije

Dana 28. rujna u Medicinskoj školi Bjelovar održano je Županijsko stručno vijeće nastavnika hrvatskoga jezika Bjelovarsko-bilogorske županije na kojem su učenici Medicinske škole Bjelovar predstavili projekt: „Bjelovar u doba kolere s naglaskom na motiv kolere u književnosti.“ Učenici koji su predstavili cijeli projekt su: Kristina Tomić, Matea Voharlik, Ana Gegić, Luka Vinković, Ana Perković, Ana Jurišić i Sara Špoljar. Nositeljice projekta su nastavnice: Iva Ban, Dubravka Grganić Rožman, Valerija Turk Presečki i Zorka Renić. Čestitamo učenicima i njihovim mentorima na uloženom trudu za ovaj hvalevrijedan rad.

Scroll to Top Skip to content