Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) Bjelovar

Početna » PROJEKTI  »  CISOK Zaposlenje ili obrazovanje? Korak do odluke!  »  Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) Bjelovar

Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) Bjelovar je prvenstveno namijenjen klijentima kojima je potrebna određena razina usmjeravanja u daljnjem razvoju vlastite karijere kroz izbor odgovarajućeg smjera obrazovanja i unapređenje vlastitih vještina i znanja te donošenja adekvatnih odluka vezanih uz vlastiti profesionalni razvoj.

CISOK Bjelovar svojim klijentima nudi raznovrsne usluge, poput:
· informiranja o mogućnostima obrazovanja i zaposlenja
· informiranje o zahtjevima pojedinih zanimanja
· samoprocjenu profesionalnih potencijala korisnika uz pomoć savjetnika u Centru
· individualnog savjetovanja sa stručnjakom za profesionalno usmjeravanje
· radionica usmjerenih razvoju vještina za upravljanje vlastitom karijerom

Usluge Centra posebno su umjerene na davanje informacija i savjetovanje o školskom sustavu za učenike osnovnih i srednjih škola, studente, davanje informacija o mogućnostima zaposlenja za nezaposlene osobe, opisima zanimanja i mogućnostima obrazovanja za tražitelje zaposlenja (zaposlene osobe koje žele promjenu karijere), ali i na suradnju s partnerima i dionicima u profesionalnom usmjeravanju i zapošljavanju, poput poslodavaca i stručnjaka za profesionalno usmjeravanje.

CISOK možete posjetiti svakoga radnoga dana od 9 do 13 sati na adresi:

Ul. A. B. Šimića 1, Bjelovar
E-mail: cisok-bjelovar@hzz.hr

Scroll to Top Skip to content