Dani Erasmusa 2023.

Početna » DOGAĐANJA  »  Dani Erasmusa 2023.

U cijelom svijetu #ErasmusDays se održavaju od 9. do 14. listopada 2023. godine. Riječ je prigodnoj godišnjoj manifestaciji kojom se obilježava uspjeh programa Erasmus+!
Tih se dana održavaju raznovrsna događanja, a organiziraju ih korisnici Erasmusa koji provode ili su proveli projekte. Na njima predstavljaju svoje Erasmus+ projekte i rezultate, stečena znanja i iskustva. Sva događanja upisuju se na međunarodnu kartu, a tema ovogodišnjih Dana Erasmusa je Europska godina vještina.

Dana 13. listopada, Erasmus dan okupio je sudionike mobilnosti iz Medicinske škole Bjelovar, Turističko-ugostiteljska i prehrambena škole Bjelovar, Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar i Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar kako bi podijelili svoja iskustva.
Više o ovom događaju možete saznati na Okruglom stolu, gdje su naši učenici sudionici razgovarali o tome kako im je Erasmus promijenio živote.
Pogledajte video i fotografije!

https://vimeo.com/874150669/557a0f473a

Scroll to Top Skip to content