Posjet učenika naše Škole azilu za životinje “Vau vau”

Početna » DOGAĐANJA  »  Posjet učenika naše Škole azilu za životinje “Vau vau”

Učenici Medicinske škole Bjelovar posjetili azil za životinje u Predavcu „Vau Vau".

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana zaštite životinja, učenici i nastavnici Medicinske škole Bjelovar uključili su se u akciju prikupljanja hrane za pse i mačke.

Prikupljenu hranu Škola je donirala azilu za životinje „Vau – Vau“ u Predavcu. Tom prigodom učenici 3.a razreda zajedno s nastavnicama Marinom Pavić i Majom Juković posjetili su azil, te proveli neko vrijeme u druženju i igranju sa psima koji su smješteni u azilu.

U azilu se nalazi oko 90 pasa i nekoliko mačaka, a azil se financira isključivo putem dobrovoljnih donacija. Učenici su bili oduševljeni posjetom te su izrazili želju da se ova akcija ponovi i slijedeće godine.

Ovim putem želimo pozvati sve građane da dobrovoljnim prilozima pomognu životinjama u azilu te da svakako, ako su u mogućnosti, udome psa ili mačku jer će im oni to uzvratiti svojom nesebičnom ljubavlju.

Scroll to Top Skip to content