Preventivno – edukativni program “KLIK – navika odgovornog ponašanja”

Početna » DOGAĐANJA  »  Preventivno – edukativni program “KLIK – navika odgovornog ponašanja”

Dana 26. rujna (utorak) u 12:15 za učenike završnih razreda Medicinske škole Bjelovar, održao se preventivno - edukativni program "KLIK - navika odgovornog ponašanja" organiziran od strane djelatnika HAK-a.

Programu su prisustvovali učenici 4. c, 5. a i 5. b razreda. Prvi dio programa bilo je predavanje na kojemu su učenici čuli životne primjere i priče obrazložene kako vezanje pojasa u vozilu nije samo zakonska obveza vozača i putnika nego je i element opće, odnosno osobne kulture.

U drugom dijelu, instruktori HAK-a su učenicima pokazali efekte prometnih nesreća u kontroliranim uvjetima na simulatorima prevrtanja.

Scroll to Top Skip to content