Promidžbena kampanja: “Sveučilišni studijski programi na HVU i zanimanje vojni pilot”

Početna » DOGAĐANJA  »  Promidžbena kampanja: “Sveučilišni studijski programi na HVU i zanimanje vojni pilot”

U ponedjeljak, 13. studenoga 2023. u Medicinskoj školi Bjelovar održana je prezentacija promidžbene kampanje: „Sveučilišni studijski programi na HVU i zanimanje vojni pilot“ na kojoj su gostovali gosp. Crkvenac i poručnik A. Pribolšan. Uz pomoć predavanja, saznali smo kako postati kadet, koji su koraci prijave na studij, kako izgleda život tijekom obrazovanja za kadeta te smo imali prilike pogledali kratak videozapis o obrazovanju i obuci, kao i o specifičnostima zanimanja. Važan razlog za prijaviti se i uspješno studirati na sveučilišnim studijskim programima HVU-a je taj da studenti, odnosno kadeti imaju podmirene cjelokupne troškove studiranja, smještaja, prehrane, literature, sportske opreme, gradskog prijevoza i mjesečne stipendije. Pred kraj predavanja uslijedio je razgovor poručnika A. Pribolšana s učenicima. S učenicima na predavanju, bila je pedagoginja Ana-Marija Ivanković.

Scroll to Top Skip to content