Projekt: “Skupljajmo zajedno stare baterije”

Početna » PROJEKTI  »  Ekoškola  »  Projekt: “Skupljajmo zajedno stare baterije”

Medicinska škola Bjelovar kao Eko-škola je od prošle školske godine započela s projektom Pravilnog odlaganja baterija te su učenici tadašnjeg 1. d razreda, smjer dentalni tehničar/ka istražili utjecaj nekontroliranog odlaganja baterija na okoliš i ljudsko zdravlje te su osmislili letke kojima bi educirali druge učenike i nastavnike o pravilnom zbrinjavanju otpadnih baterija. Plakat su prezentirale eko-koordinatorice na državnom skupu u organizaciji udruge Lijepa naša.

Ovu godinu nastavljamo dalje s poticanjem ekološke svijesti kod naših učenika uključivanjem u ekološki projekt: " SKUPLJAJMO ZAJEDNO STARE BATERIJE". Glavni nositelj projekta je firma FRIŠ d.o o iz Križevaca, a više informacija možete pronaći u letku ispod.

Naš dobiveni spremnik u koji možete odložiti stare baterije nalazi se na 1. katu kod panoa za učenike.

Scroll to Top Skip to content