Štetni učinci duhanskih proizvoda i nikotinskih vrećica za učenike

Početna » RODITELJI  »  Štetni učinci duhanskih proizvoda i nikotinskih vrećica za učenike

Obavijest! Poštovani roditelji, kako su štetni učinci duhanskih proizvoda i nikotinskih vrećica sve češći i prisutniji među školskom populacijom, molimo da dodatnu pažnju obratite na zdravlje vaše djece. Naime, učestala konzumacija spomenutog može dovesti i do smrtnog ishoda, uz brojne druge štetnosti za zdravlje učenika. Korisni, edukativni materijali na ovu temu mogu se pronaći na poveznici Hrvatskoga zavoda za javno zdravstvo: https://www.hzjz.hr/aktualnosti/stetni-ucinci-duhanskih-proizvoda-i-nikotinskih-vrecica-promotivno-edukativni-materijali/

U privitku ove objave nalazi se ppt-prezentacija za vas na temu štetnih učinaka duhanskih proizvoda i nikotinskih vrećica za učenike.

Scroll to Top Skip to content