Štetni učinci duhanskih proizvoda i nikotinskih vrećica za učenike

Početna » OBAVIJESTI  »  Štetni učinci duhanskih proizvoda i nikotinskih vrećica za učenike

Obavijest! Dragi učenici, kako su štetni učinci duhanskih proizvoda i nikotinskih vrećica sve češći i prisutniji među vašom populacijom, molimo da dodatnu pažnju obratite na vlastito zdravlje. Naime, učestala konzumacija spomenutog može dovesti i do smrtnog ishoda, uz brojne druge štetnosti za vaše zdravlje. Korisne, edukativne materijale na ovu temu možete pronaći na poveznici Hrvatskoga zavoda za javno zdravstvo: https://www.hzjz.hr/aktualnosti/stetni-ucinci-duhanskih-proizvoda-i-nikotinskih-vrecica-promotivno-edukativni-materijali/

U privitku ove objave nalazi se informativni letak/ppt-prezentacija o štetnim učincima duhanskih proizvoda i nikotinskih vrećica, kao i letak/ppt-prezentacija: Nije istina da sredstva ovisnosti koriste svi... Nemoj i ti!

Scroll to Top Skip to content