U Medicinskoj školi Bjelovar prikupljao se novac i hrana za napuštene i zlostavljane životinje

Početna » DOGAĐANJA  »  U Medicinskoj školi Bjelovar prikupljao se novac i hrana za napuštene i zlostavljane životinje

Učenici, nastavnici i ostali zaposlenici Medicinske škole Bjelovar, u sklopu projekta Eko-škole, skupljali su tijekom mjeseca prosinca novac i hranu za udrugu Vau-Vau iz Predavca, sklonište za napuštene i zlostavljane pse.

Medicinska škola Bjelovar tradicionalno potiče i pomaže rad udruga za zaštitu životinja čime budi empatiju i svijest o važnosti međusobne suradnje u lokalnoj zajednici s ciljem očuvanja zdravlja i zaštite životinja – kazali su iz škole.

Aktivnost su popratili tiskani i online mediji, a evo i zvučnog zapisa iz radijske emisije!

Scroll to Top Skip to content