Gradska smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo

Početna » DOGAĐANJA  »  Gradska smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo

Gradska smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo održana je 13. veljače 2020. godine u Bjelovarskom kazalištu. Medicinsku su školu u konkurenciji pojedinačnih i skupnih scenskih nastupa predstavljale Ivana Bartošak (monolog iz drame Tri sestre A. P. Čehova), Ema Faletar (monolog iz djela Rob Olje Savičević Ivančević) te Gorana Milovanović i Jelena Nekvapil (scenska igra temeljena na djelu Ivane Simić Bodrožić Što je žena bez muža?).

U konkurenciji literarnog stvaralaštva školu su predstavljale Petra Frčko, Ena Ravlić i Antonija Šeliš. Mentorice učenicama bile su Dubravka Grganić Rožman i Iva Ban. Ponosni smo što će na županijskoj razini smotre u Grubišnom Polju biti predstavljena čak četiri rada naših učenica, među kojima će biti sva tri literarna rada te skupni scenski nastup učenica Gorane Milovanović i Jelene Nekvapil. Čestitamo!

Scroll to Top Skip to content